Podziel się:

Akcesoria do Ciastoliny - Cukiernia, PLAN TOYS, PLTO-5697

63,20  79,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Zestaw pięknych, kolorowych, bezpiecznych foremek do ciastoliny to idealny pomysł na kreatywną zabawę dla całej rodziny :)

Kolorowy zestaw foremek do odciskania lub wycinania wzorów w masie samodzielnie wykonanego ciasta solnego. Część elementów wykonano z litego drewna kauczukowego, a część z materiału PlanWood - mielonych korzeni i gałęzi kauczukowych zmieszanych z naturalnym barwnikiem. Zaokrąglone brzegi foremek oraz użyty w produkcji materiał zapewniają całkowite bezpieczeństwo podczas zabawy. Produkt znakomicie sprawdzi się jako nietuzinkowy i niezapomniany prezent dla maluszka na każdą okazję - zapakowany w kolorowe pudełko z kartonu!

Do zestawu dołączona jest ulotka z przepisem na wykonanie ciasta solnego.

Produkt wykonany z ekologicznego materiału PlanWood®, czyli odzyskiwanych w procesie obróbki drewna kauczukowego drobin i wiór, prasowanych pod wysokim ciśnieniem. To wyjątkowo trwały materiał, który dzięki organicznemu barwieniu nie odbarwia się i jest odporny na zabrudzenia.

Zabawka z linii PlanPreschool w świetny sposób pozwala połączyć zabawę z nauką. Starannie zaprojektowane i wykonane instrumenty muzyczne, gry, układanki i zabawki manipulacyjne gwarantują prawidłowy rozwój malucha już od namłodszych lat.

 

Zabawka dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej zgodnie z posiadanym certyfikatem CE i zgodnością z normą EN-71.

 

Kategoria wiekowa: 3 lata 

Opis produktu zastrzeżony.

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii