Podziel się:
Akcesoria do Ciastoliny - Miasto, PLAN TOYS, PLTO-5699
63,20  79,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Kreatywny zestaw foremek do odciskania i wycinania wzorów w masie ciasta solnego, zapakowany w kolorowe pudełko kartonowe.

Pozwól swojemu dziecku na chwilę niezapomnianej, wesołej i kreatywnej zabawy! Zestaw kolorowych foremek do odciskania i wycinania wzorów w masie samodzielnie wykonanego ciasta solnego to znakomity pomysł na zabawę dla całej rodziny. Część elementów wykonano z litego drewna kauczukowego, a pozostałe z materiału PlanWood, czyli zmielonych korzeni i gałęzi kauczukowych zmieszanych z naturalnym barwnikiem. Dzięki zaokrąglonym brzegom foremek i materiałom użytym podczas produkcji, zabawa jest przyjemna i w pełni bezpieczna dla Twojej pociechy! Całość zapakowana jest w kolorowe, ozdobne pudełko z kartonu - znakomicie nadaje się na oryginalny prezent. Do zestawu dołączono ulotkę z przepisem na wykonanie ciasta.

Produkt wykonany z ekologicznego materiału PlanWood®, czyli odzyskiwanych w procesie obróbki drewna kauczukowego drobin i wiór, prasowanych pod wysokim ciśnieniem. To wyjątkowo trwały materiał, który dzięki organicznemu barwieniu nie odbarwia się i jest odporny na zabrudzenia.

Zabawka z linii PlanPreschool w świetny sposób pozwala połączyć zabawę z nauką. Starannie zaprojektowane i wykonane instrumenty muzyczne, gry, układanki i zabawki manipulacyjne gwarantują prawidłowy rozwój malucha już od namłodszych lat.

 

Zabawka dopuszczona do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE i zgodnością z normą EN-71.

 

Kategoria wiekowa: 3 lata

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii