Podziel się:
Body z Krótkim Rękawkiem z Aplikacją Gruszki, 3-6m-cy, GREEN BABY
29,15  58,30 
cena obniżona: promocja cenowa - wyprzedaż Green Baby i Ipopwear -50%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Body organiczne uszyte z antyalergicznej bawełny pochodzącej z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Body organiczne uszyte z antyalergicznej bawełny pochodzącej z certyfikowanych upraw ekologicznych.

 

Materiał: 100% bawełna organiczna  (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych) interlock, barwiona ekologicznymi barwnikami. Certyfikat GOTS i Fair Trade.

 

Zaprojektowano w Wielkiej Brytanii, wyprodukowano w Indiach. 

Znalezione obrazy dla zapytania green baby logo

Przesłanie Green Baby: etyczne, modne, w pełni nadające się do prania!  Green Baby jest unikalną marką, która powstała w 1999 roku w Londynie w Anglii dzięki inicjatywie pary młodych ludzi pragnących pielęgnować swoje dzieci w naturalny sposób. Odzież Green Baby szyta ze 100% bawełny organicznej jest nie tylko doceniana i nagradzana, ale przede wszystkim produkowana zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu przez prawdziwych ludzi, z którymi firma utrzymuje prawdziwe relacje.

Green Baby posiada także w swojej ofercie ręcznie wytwarzane kosmetyki naturalne dla niemowląt, dzieci i mam. Zdobywające liczne nagrody produkty do pielegnacji twarzy i ciała są wolne od szkodliwych chemikaliów, przez co idealne dla delikatnej skóry niemowląt. Ręcznie produkowana na wsi w hrabstwie Dorset linia do pielęgnacji skóry wykonywana jest wyłącznie z naturalnych składników i oczywiście jest przyjazna dla środowiska.   

Firma Green Baby troszcząc się o dzieci i środowisko, nie zapomina jednocześnie o ludziach, którzy w niej pracują. Wspiera nie tylko projektantów odzieży czy pracowników biurowych oraz specjalistów wytwarzających ręcznie kosmetyki w Anglii, ale przede wszystkim farmerów uprawiających bawełnę oraz krawcowych szyjących odzież w Indiach. Wszyscy pracownicy są sprawiedliwie wynagradzani, mają zapewnione przerwy na herbatę, dobre warunki sanitarne i miłe, czyste środowisko pracy.

Produkty Green Baby powstają w trosce o ludzi, głównie tych młodych, oraz w trosce o środowisko i Ziemię, na której żyją.  Kiedy decydujesz się kupić organiczną odzież dziecięcą, nieważne czy jest to pajacyk czy choćby śliniaczek, Ty wybierasz wtedy lepszą przyszłość, zdrowie Twoich dzieci i przyszłe zdrowie planety, na której wszyscy żyjemy. Dekady złych, zubożających praktyk rolniczych, wykorzystywanie niebezpiecznych pestycydów i nawozów, uprawy modyfikowane genetycznie (GM) i ogólne niewłaściwe zarządzanie glebami, to wszystko może być odwrócone, ale tylko wtedy, jeśli będziemy wspierać naszych Rolników! Twój wybór jest bardzo ważny pomagając firmom takim jak Green Baby wspomagasz je w zmienianiu świata i wpływasz na lepszą przyszłość swoich dzieci. Wybieranie organicznej bawełny jest zdrowe dla rolników, zdrowe dla roślin, zdrowe dla zwierząt i zdrowe dla Twoich zielonych niemowląt i dzieci! 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii