Podziel się:
Chusteczki Nawilżane Bambo Nature, 50 szt., ABENA
6,03  6,70 
cena obniżona: promocja cenowa - MEGA PROMOCJA - WSZYSTKO -10%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Bezpieczne dla środowiska chusteczki nawilżane przeznaczone do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt.

Znakomicie oczyszczają skórę maluszka i są niezbędne podczas zmiany pieluszki, w trakcie karmienia, czy też w każdej sytuacji, kiedy musisz wytrzeć swoje maleństwo. Stanowią świetną alternatywę w przypadku braku dostępu do wody i mydła! Zapakowane są w poręczne opakowanie z samoprzylepnym otwarciem, które doskonale chroni je przed wysychaniem.

Produkt zawiera substancje czyszczące i nawilżające. Nie zawiera barwników, chloru, ani perfum i nie jest wybielany optycznie.

 

Chusteczki oznakowane zostały Skandynawskim Znakiem Ekologicznym. Przebadane dermatologicznie.

Wymiary: 16 x 20 cm

Opakowanie: 50 szt.

 

Opis produktu zastrzeżony.

Bambo Nature

Wszystkie pieluszki marki Bambo Nature pochodzą z własnej produkcji firmy Abena, która jest zlokalizowana w Danii. Pieluszki i chusteczki wykonywane są z najlepszych jakościowo surowców posiadających restrykcyjne certyfikaty. W produkcji stosuje się pulpę celulozową pozyskiwaną z lasów certyfikowanych FSC, w których więcej drzew jest sadzonych, niż wycinanych. Abena jest pierwszym producentem, który uzyskał certyfikat Skandynawskiego Znaku Ekologicznego, świadczący o tym, że produkty są w pełni przyjazne dla środowiska, od surowców użytych w produkcji poczynając, na utylizacji kończąc.

Wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane we własnym laboratorium firmy pod kątem bezpieczeństwa, jakości, chłonności i trwałości. Zaawansowana wiedza ekspercka wywiera znaczący wpływ na innowacyjność i rozwój firmy, co znajduje odzwierciedlenie w najwyższej jakości produktach wytwarzanych z poszanowaniem zdrowia człowieka i otaczającej go natury.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii