Podziel się:
Chusteczki Nawilżane Bambo Nature - Karton (12op. x 80szt.), ABENA
110,40  138,00 
cena obniżona: promocja cenowa - BAMBO NATURE - 15-25%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

W KARTONIE 20% TANIEJ! Delikatne chusteczki nawilżane idealnie dostosowane do oczyszczania wrażliwej skóry maleństwa.

Nawilżane chusteczki ekologiczne Bambo Nature doskonale sprawdzają 

się podczas zmiany pieluszki oraz w celu oczyszcenia małych rączek czy buzi poza domem. Doskonale zastępują wodę i mydło, przez co są niezwykle praktyczne. Nie zawierają chloru, parabenów i perfum. Chusteczki są pakowane w poręczne opakowanie z plastikowym otwarciem, przez co pozostają wilgotne aż do ostatniej chusteczki.

Produkt opatrzony Skandynawskim Znakiem Ekologicznym - The Nordic Swan Eco-Label

 oraz atestowany przez duńskie Stowarzyszenie ds. Astmy i Alergii - The Danish Asthma & Allergy Association.

 

Karton: 12op. x 80 szt. = 960 chusteczek

 

Opis produktu zastrzeżony

Bambo Nature

Wszystkie pieluszki marki Bambo Nature pochodzą z własnej produkcji firmy Abena, która jest zlokalizowana w Danii. Pieluszki i chusteczki wykonywane są z najlepszych jakościowo surowców posiadających restrykcyjne certyfikaty. W produkcji stosuje się pulpę celulozową pozyskiwaną z lasów certyfikowanych FSC, w których więcej drzew jest sadzonych, niż wycinanych. Abena jest pierwszym producentem, który uzyskał certyfikat Skandynawskiego Znaku Ekologicznego, świadczący o tym, że produkty są w pełni przyjazne dla środowiska, od surowców użytych w produkcji poczynając, na utylizacji kończąc.

Wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane we własnym laboratorium firmy pod kątem bezpieczeństwa, jakości, chłonności i trwałości. Zaawansowana wiedza ekspercka wywiera znaczący wpływ na innowacyjność i rozwój firmy, co znajduje odzwierciedlenie w najwyższej jakości produktach wytwarzanych z poszanowaniem zdrowia człowieka i otaczającej go natury.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii