Podziel się:

Drewniana Układanka - Balansujące Drzewko / Choinka, PLAN TOYS, PLTO-5140

44,00  55,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Rewelacyjna zabawka zręcznościowa dla dzieci wykonana z drewna i ekologicznego materiału PlanWood®. Gra polega na układaniu kolorowych ptaszków na drzewku - równoważni, tak aby całość nie przewróciła się. Dziecko za sprawą zabawy uczy się rozpoznawać nowe kształty i kolory, a ponadto ćwiczy małą motorykę i koordynację ręka - oko.

Produkt wykonany z drewna i ekologicznego materiału PlanWood®, czyli odzyskiwanych w procesie obróbki drewna kauczukowego drobin i wiór, prasowanych pod wysokim ciśnieniem. To wyjątkowo trwały materiał, który dzięki organicznemu barwieniu nie odbarwia się i jest odporny na zabrudzenia.

Zabawka z linii PlanPreschool w świetny sposób pozwala połączyć zabawę z nauką. Starannie zaprojektowane i wykonane instrumenty muzyczne, gry, układanki i zabawki manipulacyjne gwarantują prawidłowy rozwój malucha już od namłodszych lat.

 

Zalety drzewka:

- rewelacyjna gra zręcznościowa,

- nauka poprzez zabawę,

- ćwiczenie koordynacji ruchu,

- poznawanie nowych barw i kształtów,

- nietuzinkowy prezent dla malucha na każdą okazję!

 

Zabawka dopuszczona do obiegu w Unii Europejskiej zgodnie z certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

 

Kategoria wiekowa: 3 lata

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii