Podziel się:

Drewniane Klocki Kreatywne 46 Elementów, PLAN TOYS, PLTO-5527

111,20  139,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Zestaw kolorowych klocków dla dzieci, składających się z 46 elementów w 11 fantastycznych kształtach, zapakowane w śliczne kartonowe opakowanie. Barwione ekologicznymi farbami, w pełni bezpiecznymi dla każdego dziecka. Maluszek bawiąc się, poszerza swoją wyobraźnię i kreatywność, ćwiczy cierpliwość i dokładność, a ponadto, doskonale spędza czas na wesołej zabawie. 

Zabawka z linii PlanPreschool, która szczególną uwagę zwraca na łączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowane i wykonane instrumenty muzyczne, gry, klocki, układanki oraz zabawki manipulacyjne gwarantują wszechstronny rozwój każdej pociechy od najmłodszych lat.

Kategoria wiekowa: 2 lata

Zestaw zawiera: 46 elementów

 

Opis produktu zastrzeżony

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii