Podziel się:
Drewniane Mebelki Dekoracyjne do Domku dla Lalek - Salon, PLAN TOYS, PLTO-7442
63,12  78,90 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Niezwykle nowoczesne, drewniane mebelki do domku dla lalek przeznaczone do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia

Niezwykle eleganckie mebelki do zabawy zachęcą każdego maluszka do aktywnej zabawy. W skład zestawu wchodzi: dwuosobowa sofa, telewizor z podstawą, lampa stojąca, niski stolik, pufa do siedzenia oraz stołek. Zestaw idealnie nadaje się na prezent, zapakowany jest w ozdobne, kartonowe pudełko.

Zabawka z linii PlanDollhouse obejmuje wiele stylów architektonicznych, domki oraz ich wyposażenie i laleczki. Dziecko może umeblować domek według własnych upodobań oraz odtwarzać w nim codzienne czynności, dzięki czemu rozwija nie tylko zdolności organizacyjne ale również uczy się odnajdywania w wielu sytuacjach rodzinnych oraz społecznych.

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę farby, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji są w pełni przyjazne środowisku. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

 

Wymiary sofy: 12 x 6,5 x 5,3 cm

Wymiary opakowania: 18,8 x 9,3 x 23 cm

Kategoria wiekowa: 3 lata

 

 

Opis produktu zastrzeżony

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii