Podziel się:

Drewniane Znaki Drogowe i Światła, PLAN TOYS, PLTO-6203

57,60  72,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Edukacyjny zestaw 14 drewnianych znaków drogowych dla dzieci to idealna okazja aby nauczyć malucha jak prawidłowo poruszać się po jezdni. Całość zapakowana w ozdobne, kolorowe pudełko

Zabawka z linii PlanCity umożliwiającej budowę realistycznych i funkcjonalnych miast wraz z siecią drogową i kolejową. Zabawa rozwija umiejętności społeczne dziecka oraz uczy myślenia i rozwiązywania każdego problemu.

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę farby, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji są w pełni przyjazne środowisku. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

 

Wymiary: 2,5 x 2,5 x 7 cm

 

 

Opis produktu zastrzeżony

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii