Podziel się:

Drewniany Kaktus Balansujący, PLAN TOYS, PLTO-4101

87,92  109,90 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Edukacyjna zabawka dla dzieci wykonana z wysokiej jakości drewna, ćwicząca cierpliwość i dokładność maluszka.

Kolorowa zabawka edukacyjna dla dzieci zapakowana w kartonowe pudełko ozdobne. Zabawa polega na dołączaniu kolejnych elementów kaktusa tak, aby się nie przewrócił. Maluch poprzez zabawę rozwija swoją wyobraźnię, ćwiczy dokładność i cierpliwość.

Zabawka wyróżniona została licznymi nagrodami: German Design Prize (Niemcy), Spiel Gut (Niemcy), Good Toy Award (Japonia) i Good Toy Award (Tajlandia). Ponadto, w 2011 r. otrzymała wyróżnienie w IX edycji konkursu organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kategorii "Zabawki dla dzieci od 3 do 7 lat." Komitet promuje najbezpieczniejsze i spełniające najwyższe standardy produkty, które znacząco wpływają na rozwój poznawczy, społeczny, emocjonalny oraz wrażliwość estetyczną dziecka.

Nagroda Plan ToysNagroda Plan ToysNagroda Plan ToysNagroda Plan Toys

 

Zabawka z linii PlanPreschool w świetny sposób pozwala połączyć zabawę z nauką. Starannie zaprojektowane i wykonane instrumenty muzyczne, gry, układanki i zabawki manipulacyjne gwarantują prawidłowy rozwój malucha już od namłodszych lat.

 

Cechy zabawki:

- składa się z podstawy i 18 kolorowych elementów o różnej wielkości,

- idealnie nadaje się dla 1-4 graczy,

- zachęca maluszka do planowania i logicznego myślenia,

- pobudza wyobraźnię,

- ćwiczy koordynację ruchową,

- uczy rozpoznawania kolorów,

- świetnie nadaje się na niezapomniany prezent.

 

Wymiary: 23,6 x 23,6 x 21,8 cm

Kategoria wiekowa: 3 lata

 


Opis produktu zastrzeżony.

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii