Podziel się:
Drewniany Ślimak do Ciągnięcia, PLAN TOYS, PLTO-5108
66,75  89,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI -25% !
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Drewniany ślimak dla dzieci podczas ciągnięcia rozciąga się i zwija jak prawdziwy ślimak

Drewniany ślimak dla dzieci podczas ciągnięcia rozciąga się i zwija jak prawdziwy ślimak!

 Zabawka z linii PlanPreschool w świetny sposób pozwala połączyć zabawę z nauką oraz gwarantuje prawidłowy rozwój malucha już od namłodszych lat. Produkt zapakowany w ozdobne pudełko - idealnie nadaje się na prezent.

Zabawka - ślimak nagrodzona przez: Good Toy Award (Tajlandia), Good Toy Award (Japonia) i nominacją do German Design Prize 2004 Niemcy).

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę farby, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji są w pełni przyjazne środowisku. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

 

Wymiary: 11 x 26,5 x 9,5 cm

 

 

Opis produktu zastrzeżony

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii