Podziel się:
Drewniany Zestaw do Zabawy - Stacja Benzynowa, PLAN TOYS, PLTO-6013
111,12  138,90 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Ekologiczna zabawka w postaci stacji benzynowej z cysterną i samochodem, wykonana z bezpiecznego dla dziecka drewna, zapakowana w ozdobne pudełko kartonowe.

Na stacji benzynowej trwa ciągły ruch! Cysterna właśnie przywiozła paliwo, a inny pojazd maluszek musi zatankować przy użyciu zdejmowanych dysz. Może również umyć swój samochód w myjni ze specjalnymi rolkami myjącymi, dzięki którym wygląda on jakby był umyty na prawdę! Zabawka świetnie nadaje się na prezent dla małych miłośników przygód - jest zapakowana w ozdobne, kolorowe pudełko kartonowe.

Zabawka z linii PlanCity umożliwiająca budowę w pełni realistycznych, współczesnych, funkcjonalnych miast wraz z doskonale rozwiniętą siecią drogową i kolejową. Odtwarzając dzieciom sytuacje z codziennych obserwacji, pomaga rozwijać ich umiejętności społeczne oraz uczy kreatywnego rozwiązywania każdego problemu.

 

Zalety zabawki:

- w zestawie budynek stacji benzynowej oraz dwa pojazdy,

- wykonana jest z naturalnego drewna,

- umożliwia odtworzenie maluchom sytuacji z życia codziennego,

- rozwija umiejętności społeczne i uczy kreatywnego rozwiązywania problemów.

 

Wymiary: 27 x 18 x 20 cm

Kategoria wiekowa: 3 lata

 

Zabawka została wyróżniona nagrodą The Belgian Toy of the Year (Belgia). Dopuszczona jest do obrotu w krajach UE zgodnie z normą EN-71 oraz posiadanym certyfikatem CE. 

Opis produktu zastrzeżony.

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii