Podziel się:

Eko Helikopter z Ludzikiem i Ruchomymi Śmigłami, PLAN TOYS, PLTO-5685

47,20  59,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Helikopter z wesołym pilotem w środku poruszającym głową na boki, kiedy śmigłowiec kołuje. Niewielki rozmiar zabawki umożliwia zabranie jej na spacer, wycieczkę, czy do przedszkola. Zabawka wykonana z ekologicznego tworzywa PlanWood charakteryzuje się wysoką trwałością, nie odbarwia się i jest odporna na zabrudzenia.

Zabawka pochodząca z linii PlanActivity (ułatwia dziecku ćwiczenie koordynacji, sprawności ruchowej, rozwój umiejętności społecznych oraz stymulowanie jego kreatywności) oraz z linii PlanCity (umożliwiającej budowę realistycznych i funkcjonalnych miast wraz z siecią drogową i kolejową. Zabawa rozwija umiejętności społeczne dziecka oraz uczy myślenia i rozwiązywania każdego problemu).

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę farby, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji są w pełni przyjazne środowisku. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standard ASTM.

 

Wymiary: 6,7 x 16,2 x 12,2 cm

 

 

Opis produktu zastrzeżony

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii