Podziel się:
Eko Pieluchomajtki Jednorazowe Walkers XL, (16-26 kg), 34 szt, MUUMI
68,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Kiedy Twój maluszek potrafi już samodzielnie chodzić, powoli nadchodzi czas odpieluszkowania, który u niektórych dzieci niestety może być dość długotrwały. Pieluchomajtki Muumi Walkers świetnie sprawdzają się w okresie rezygnacji z pieluszek - są łatwe w zdejmowaniu i pozwalają na szybkie skorzystanie z toalety lub nocniczka, co jest niezwykle istotne, gdyż maluszki często przypominają sobie o potrzebie w ostatniej chwili.

Hipoalergiczne, niezwykle chłonne i delikatne pieluchomajtki ekologiczne dla dzieci wykonane są z czystej celulozy, w pełni bezpiecznej zarówno dla skóry dziecka, jak i dla środowiska. W procesie produkcji do wybielania masy celulozowej nie używa się agresywnego chloru (którego śladowe ilości mogą pozostawać w typowych pieluszkach), ale tlenu przyjaznego zarówno dla skóry dziecka, jak i dla środowiska. Pieluchomajtki nie są nasączone żadnym kremem, ani substancjami zapachowymi. Powierzchnia wewnętrza wykonana jest z mięciutkiego materiału, który znakomicie przepuszcza powietrze. Warstwa zewnętrza przypomina w dotyku tkaninę, a szczelne ściągacze przy nózkach skutecznie zapobiegają wyciekaniu zawartości.

Hipoalergiczne własności pieluchomajtek są efektem współpracy producenta z fińską Organizacją ds. Zwalczania Astmy i Alergii (Allergy and Asthma Federation), co potwierdza certyfikat przyznany przez tę organizację. 

Ekologiczne walory pieluszek potwierdzone są symbolem Nordic Swan, który jest skandynawskim odpowiednikiem unijnego symbolu ekologicznego EU Ecolabel.

Wybierając pieluchmajtki MUUMI możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie nie tylko zdrowe i szczęśliwe, ale również będzie żyło w czystszym i zdrowszym środowisku.

Opakowanie wykonane zostało z materiału biodegradowalnego i może być ponownie wykorzystane jako worek na biodegradowalne odpady.

Zalety pieluchomajtek:

- chłonne wnętrze,

- delikatna powierzchnia wewnętrzna,

- przewiewna warstwa zewętrzna,

- szczelne ochraniacze, które przepuszczają powietrze, a wilgoć zatrzymują w środku,

- elastyczne, miękkie mankiety,

- boczne szwy umożliwiające łatwe otworzenie pieluszki,

- poręczna taśma ułatwiająca zwinięcie zużytej pieluszki w higieniczny sposób.

Materiał: masa celulozowa

Waga: 16-26 kg

Opakowanie: 34 szt

Wyprodukowano w Finlandii.

 

Opis produktu zastrzeżony

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii