Podziel się:

Eko Pieluszki Jednorazowe Junior Plus 15-25kg, 44szt, Bambo Nature, ABENA

49,90 
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Oddychające, niebielone chlorem, ekologiczne pieluszki jednorazowe Bambo Nature dla dzieci, pozbawione szkodliwych chemikaliów. To pieluszki uznane za najlepsze w Europie i jedne z najlepszych na całym świecie! 

Są cieńsze od innych pieluszek jednorazowych, a przy ich produkcji używa się pulpy celulozowej z certyfikowanych lasów FSC. Zawierają bardzo niską ilość superabsorbentów. System Top Dry gwarantuje wysoki poziom chłonności i błyskawiczne wchłanianie, dzięki czemu skóra Twojego brzdąca pozostaje idealnie sucha na dłużej! Pieluszki świetnie dopasowują się do kształtu każdego dziecka i zapewniają świetną cyrkulację powietrza, a dodatkowo są w 100% przyjazne dla skóry i środowiska naturalnego.

Bambo Nature są pozbawione substancji, które są szkodliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego. Nie zawierają substancji zapachowych i nawilżających mogących wywoływać reakcje alergiczne. Pozbawione są również substancji zapobiegających powstawaniu niemiłych zapachów - funkcję tą spełnia materiał absorpcyjny, umieszczony w głębi pieluszki.

 

Pieluszki są wolne od:

metali ciężkich, ftalanów, Cl (Chloru), organtyn (MBT, DBT, TBT), HCHO (Formaldehydu), lateksu, kalafonii, AZO-pigmentów, PVC, znanych alergenów i substancji mogących działać drażniąco, uczulająco, rakotwórczo i mutagennie, perfum, inhibitorów zapachu, balsamów nawilżających.

Bambo Nature zostały oznaczone Skandynawskim Znakiem Ekologicznym, co wskazuje na fakt, że są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego. Wyprodukowane przy zastosowaniu pulpy celulozowej z lasów certyfikowanych FSC. Zostały również przebadane dermatologicznie przez instytut ProDERM oraz ATC GmgH.

 

 

Pieluszki Bambo Nature są dostępne w wielu rozmiarach - od pierwszego dnia życia, aż do momentu wyjścia z pieluszek:

- Premature (1-3 kg),

- Newborn (2-4 kg),

- Mini (3-6 kg),

- Midi (5-9 kg),

- Maxi (7-18 kg),

- Junior (12-22 kg)

- XL (16-30 kg).

 

 

Rozmiar: Junior Plus (15-25 kg)

Opakowanie: 44 pieluszki

Wyprodukowano w Danii.Opis produktu zastrzeżony.

Bambo Nature

Wszystkie pieluszki marki Bambo Nature pochodzą z własnej produkcji firmy Abena, która jest zlokalizowana w Danii. Pieluszki i chusteczki wykonywane są z najlepszych jakościowo surowców posiadających restrykcyjne certyfikaty. W produkcji stosuje się pulpę celulozową pozyskiwaną z lasów certyfikowanych FSC, w których więcej drzew jest sadzonych, niż wycinanych. Abena jest pierwszym producentem, który uzyskał certyfikat Skandynawskiego Znaku Ekologicznego, świadczący o tym, że produkty są w pełni przyjazne dla środowiska, od surowców użytych w produkcji poczynając, na utylizacji kończąc.

Wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane we własnym laboratorium firmy pod kątem bezpieczeństwa, jakości, chłonności i trwałości. Zaawansowana wiedza ekspercka wywiera znaczący wpływ na innowacyjność i rozwój firmy, co znajduje odzwierciedlenie w najwyższej jakości produktach wytwarzanych z poszanowaniem zdrowia człowieka i otaczającej go natury.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii