Podziel się:

Eko Pieluszki Jednorazowe Midi 5-9kg (33szt.), Bambo Nature ABENA

39,90 
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Ekologiczne, oddychające, cienkie i zarazem bardzo chłonne pieluszki jednorazowe dla niemowląt, wolne od szkodliwych substancji chemicznych

Bambo Nature to pieluszki jednorazowe przyjazne dla skóry i środowiska naturalnego. Są cieńsze od innych ekologicznych jednorazówek, a w ich produkcji stosuje się pulpę celulozową z lasów certyfikowanych FSC. Zastosowany superabsorbent oraz system Top Dry zapewniają błyskawiczne wchłanianie, dzięki czemu skóra dziecka pozostaje sucha. Pieluszki znakomicie dopasowują się do ciałka i pozwalają skórze oddychać, zapewniając maleństwu 100% komfort i swobodę ruchów.

 

Pieluszki są wyposażone w:

- łatwe w regulacji rzepy, które możesz odklejać i przyklejać tak często jak jest to konieczne, aby upewnić się, że maluszek może spędzić dzień aktywnie i bezpiecznie,

- skuteczne barierki ochronne, które zapewniają idealne dopasowanie do ciała i minimalizują jednocześnie ryzyko przecieku,

- warstwę zewnętrzną pozwalającą skórze dziecka oddychać,

- rdzeń zapewniający wysoki poziom chłonności oraz suchą powierzchnię pieluszki,

- falbanki boczne ze stretchem, które zwiększają wygodę i swobodę ruchów dziecka,

- wskaźnik wilgotności pokazujący jak mokra jest pieluszka.

 

Pieluszki Bambo Nature są wolne od substancji, które uznane zostały za szkodliwe dla zdrowia lub środowiska tj. lateksu, ftalanów, organtyn (MBT, DBT, TBT), metali ciężkich, Cl (Chloru), HCHO (Formaldehydu), kalafonii, AZO-pigmentów, PVC, znanych alergenów oraz substancji mogących działać drażniąco, uczulająco, rakotwórczo i mutagennie. Aby uniknąć reakcji alergicznych produkty nie zawierają również perfum, inhibitorów zapachu, balsamów/substancji nawilżających, które mają na celu zabiegać zapachowi. W pieluszkach Bambo Nature zadanie to spełnia materiał absorpcyjny.

Bambo Nature oznaczone zostały Skandynawskim Znakiem Ekologicznym, co oznacza, że są one w 100% przyjazne dla środowiska naturalnego, poczynając od surowców użytych w produkcji, aż po utylizację. Produkowane są przy użyciu pulpy celulozowej, która pozyskiwana jest z lasów certyfikowanych FSC. Produkt przebadany dermatologicznie przez instytut ProDERM oraz ATC GmgH.

 

 

Rozmiar: Midi 5-9 kg

Opakowanie: 33 pieluszki

 

Wyprodukowano w Danii.

 

Opis produktu zastrzeżony.

Bambo Nature

Wszystkie pieluszki marki Bambo Nature pochodzą z własnej produkcji firmy Abena, która jest zlokalizowana w Danii. Pieluszki i chusteczki wykonywane są z najlepszych jakościowo surowców posiadających restrykcyjne certyfikaty. W produkcji stosuje się pulpę celulozową pozyskiwaną z lasów certyfikowanych FSC, w których więcej drzew jest sadzonych, niż wycinanych. Abena jest pierwszym producentem, który uzyskał certyfikat Skandynawskiego Znaku Ekologicznego, świadczący o tym, że produkty są w pełni przyjazne dla środowiska, od surowców użytych w produkcji poczynając, na utylizacji kończąc.

Wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane we własnym laboratorium firmy pod kątem bezpieczeństwa, jakości, chłonności i trwałości. Zaawansowana wiedza ekspercka wywiera znaczący wpływ na innowacyjność i rozwój firmy, co znajduje odzwierciedlenie w najwyższej jakości produktach wytwarzanych z poszanowaniem zdrowia człowieka i otaczającej go natury.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii