Podziel się:
Ekologiczne Kule do Prania Ecoballs, 240 Prań - NOWOŚĆ, ECOZONE
62,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Innowacyjne kule do prania Ecoballs o zapachu Aloe Vera znakomicie czyszczą brud, nie niszcząc jednocześnie kolorów i delikatnych tkanin.

Kule do prania Ecoballs wytworzone w procesie wypalania masy minerałowej to wyśmienita, naturalna alternatywa dla zwykłych proszków do prania! W plastikowej obudowie umieszczone są ceramiczne granulki, w skład których wchodzą m.in:

- węglan wapnia (powszechnie występujący w przyrodzie),

- węglan sodu (zmiękczający wodę),

- Sodium Alpha Olefin Sulfonate (redukujący twardość wody, a jednocześnie zmiękczający tkaniny),

- Laureth-9 (substancja myjąca),

- żywica epoksydowa (substancja wiążąca),

Polyamide Resin (substancja myjąca o dużej czepliwości).

Podczas kontaktu z wodą o wysokiej temperaturze następuje odłączenie się minerałów i jonów o ujemnym ładunku, co powoduje skutecznie usuwanie brudu z tkanin. W efekcie tarcia się w wodzie granulki te tworzą wysokoenergetyczne fale podczerwone, powodujące mikrojonizację H2O i pobudzające częstotliwość wibracji wody, co zwiększa moc czyszczenia!

Kule Ecoballs wystarczają nawet na 240 prań i idealnie nadają się dla osób z wrażliwą skórą! Starannie opracowana formuła wnika głęboko we włókna, czyści brud, chroniąc jednocześnie kolory i jakość tkanin.

 

Sposób użycia: umieść kule Ecoballs w bębnie i włącz pralkę. Kule zmiękczają ubrania nawet w twardej wodzie, dzięki czemu nie ma konieczności dodawania płynu do płukania tkanin. Produkt nie zawiera mydła, możesz zatem skrócić cykl płukania, oszczędzając zarówno wodę, jak i energię.

Niezwykle proste w użyciu, łatwe do wypełnienia nowymi kuleczkami.

 

Dlaczego warto używać kule Ecoballs?

- dbają o środowisko naturalne, gdyż w przeciwieństwie do zwykłych detergentów nie wywołują szkodliwych reakcji chemicznych,

- podczas prania nie ma konieczności stosowania detergentów, które często mogą wywoływać podrażnienia i alergie skórne. Kule wypłukują pleśń zarówno z włókien tkanin, jak i z wewnętrznej części pralki,

- zapobiegają oksydacji włókien, która wywołana jest występowaniem chloru w wodzie, chronią przed zmianą koloru tkanin, dbają o ich jakość i elastyczność,

- nie ma potrzeby używania wybielaczy i zmiękczaczy, co redukuje negatywny wpływ detergentów na zdrowie i jakość tkanin,

- oszczędność! Zwykły proszek do prania (ok. 3,5 kg) w cenie 25 zł wystarcza jedynie na ok. 20 prań. Natomiast kule do prania Ecoballs wystarczają aż na 240 prań!

 

Skład: Calcium Carbonate, Sodium Carbonate, Sodium Alpha Olefin Sulphonate, Laureth-9, Epoxy Resin, Polyamide Resin, Sodium Citrate, Sodium Metasilicate, Cellulose, Iron Oxide Yellow, Iron Oxide Red, Aqua.

 

Opakowanie:

- 2 kule do prania Ecoballs

- odplamiacz organiczny Ecostain 45ml

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Ecozone jest międzynarodową firmą, która zajmuje się tworzeniem ekologicznych środków czystości oraz produktów i gadżetów, pomagających oszczędzać energię. Firma założona została w 1997 r. w Wielkiej Brytanii i jest liderem trendu eko, propagującym taki styl życia wśród szerokiej rzeszy kosumentów. Wszystkie produkty tworzone są z myślą o klientach i ich potrzebach, a w szczególności o Ziemi.

Produkty Ecozne posiadają certyfikat Ecolabel

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii