Podziel się:
Ekologiczny Odkamieniacz do Czajników i Żelazek, ECOZONE
15,50 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Niezwykle skuteczny odkamieniacz do czajników i żelazek to w pełni ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie!

Jak stosować?

Czajnik: Wypełnij czajnik do połowy wodą i zagotuj. Następnie odłącz czajnik, wsyp do wnętrzna zawartość jednej saszetki i odstaw na około 30 min. Czynność może wymagać powtórzenia w przypadku bardzo zabrudzonych urządzeń. Na końcu przepłukaj wielokrotnie urządzenie w celu usunięcia wszelkich pozostałości.

Żelazko: Odłącz żelazko i przygotuj roztwór z jednej saszetki rozpuszczonej w ciepłej wodzie. Napełnij urządzenie do połowy, przytrzymaj je nad zlewem, włącz parę lub spryskiwacz aż do momentu usunięcia całego roztworu. Przed przystąpieniem do ponownego prasowania sprawdź żelazko, prasując niepotrzebny skrawek materiału. W ten sposób upewnisz się, czy w żelazku nie zostały żadne pozostałości.

 

Uwaga: Przed rozpoczęciem odwapniania sprawdź, czy taki zabieg jest zalecany przez producenta urządzenia.

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Ecozone jest międzynarodową firmą, która zajmuje się tworzeniem ekologicznych środków czystości oraz produktów i gadżetów, pomagających oszczędzać energię. Firma założona została w 1997 r. w Wielkiej Brytanii i jest liderem trendu eko, propagującym taki styl życia wśród szerokiej rzeszy kosumentów. Wszystkie produkty tworzone są z myślą o klientach i ich potrzebach, a w szczególności o Ziemi.

Produkty Ecozne posiadają certyfikat Ecolabel

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii