Podziel się:

Ekologiczny Odplamiacz do Kolorów Pure Oxygen, 12 tabletek, ECOZONE

18,90 
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Ekologiczny odplamiacz bazujący na naturalnym tlenie do usuwania trudnych plam z kolorowych ubrań.

Rewelacyjny, ekologiczny odplamiacz usuwa nawet najtrudniejsze plamy z kolorowych ubrań, odświeżając jednocześnie ich kolory. Niezwykle łatwy w użyciu - wystarczy włożyć jedną tabletkę do bębna wraz z ubraniami (stosować razem z detergentem), a następnie włączyć program piorący.

Uwaga! Zaleca się trzymać poza zasięgiem dzieci i zwierząt! Szkodliwy po połknięciu oraz w przypadku przedostania się do oczu. Nosić rękawice ochronne, odzież ochronną, ochronę oczu i twarzy, a po użyciu dokładnie umyć ręce. W przypadku połknięcia - wezwać lekarza. W przypadku przedostania się do oczu - ostrożnie spłukiwać wodą przez kilka minut (osoby noszące soczewki kontaktowe powinny je usunąć jeśli jest to możliwe, a następnie kontynuować spłukiwanie).

Produkt zawiera nadwęglam sodowy. Nie zawiera chloru, rozjaśniaczy optycznych, ani agresywnych środków chemicznych.

 

Skład: Sodium Chloride, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium bicarbonate, Citric acid, Sodium Sulphate, TAED, Cellulose, Sodium Carbonate, Bentonite, Sodium silicate, C11 alcohol condensed with alkylene oxides, Protease, Amylase, Lipase, cellulase, Talc, Water, Sodium carboxymethyl inulin

 

Opakowanie: 240 g 

Opis produktu zastrzeżony.

Ecozone jest międzynarodową firmą, która zajmuje się tworzeniem ekologicznych środków czystości oraz produktów i gadżetów, pomagających oszczędzać energię. Firma założona została w 1997 r. w Wielkiej Brytanii i jest liderem trendu eko, propagującym taki styl życia wśród szerokiej rzeszy kosumentów. Wszystkie produkty tworzone są z myślą o klientach i ich potrzebach, a w szczególności o Ziemi.

Produkty Ecozne posiadają certyfikat Ecolabel

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii