Podziel się:

Ekologiczny Proszek do Prania, 1 kg, BIO-D

29,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Ekologiczny, uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania pieluszek, ubranek dziecięcych i ubrań całej rodziny w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego.

Ekologiczny, uniwersalny proszek do prania pieluszek, ubranek dziecięcy oraz odzieży całej rodziny, przyjazny dla nawet najbardziej wrażliwej skóry domowników. Zawiera obniżoną zawartość mydeł roślinnych (5-15%), które mogłyby "zatłuścić" włókna i obniżyć w ten sposób chłonność pieluszek. Niższa zawartość mydeł roślinnych w żadnym stopniu nie wpływa na skuteczność proszku, odpowiada jedynie za zachowanie chłonności włókien (najbardziej wrażliwymi na "zatłuszczenie" są włókna bambusa i mikrofibrowe).

Sposób użycia: Proszek przeznaczony jest do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego.

 

Wskazówki:

Pranie ręczne: Zawsze upewnij się, czy proszek całkowicie rozpuścił się w wodzie, a następnie zanurz ubranie. Przed suszeniem wypłukaj pranie w czystej wodzie. 

Pranie ręczne (20-25 litrów):

Miękka woda: 60ml, Twarda woda: 80ml, Bardzo twarda woda: 100ml

Pralki automatyczne ładowane od przodu:

Miękka woda: 60ml, Twarda woda: 80ml, Bardzo twarda woda: 100ml

Inne pralki automatyczne:

Miękka woda: 70ml, Twarda woda: 90ml, Bardzo twarda woda: 110ml

1 czubata łyżeczka = 15ml

Jeśli pierzesz pieluszki w 40 stopniach i chcesz mieć pewność, że będą one odkażone i higieniczne, używaj proszku Bio-D z dodatkiem 1 łyżeczki Nappy Fresh. Pamiętaj, że proszek Bio-D jest proszkiem skoncentrowanym, dlatego używa się go znacznie mniej, niż standardowych proszków.

 

Skład: Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Sulphate, Sodium Metasilicate, Vegetable Soap, Sodium Perborate, Non-ionic Detergent, Cellulose Colloids.

Opakowanie: 1 kg

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii