Podziel się:

Ekologiczny Proszek do Prania, 2 kg, BIO-D

54,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
W pełni ekologiczny, uniwersalny, niebiologiczny, hypoalergiczny skoncentrowany proszek do prania pieluszek, ubranek dziecięcych oraz odzieży całej rodziny w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego.

Uniwersalny, skoncentrowany proszek do prania pieluch, ubranek dziecięcych, a także odzieży całej rodziny w pralkach automatycznych, Franiach, jak i do prania ręcznego. Hypoalergiczny i przyjazny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry! Zawiera niewielki procent (0-5%) mydeł roślinnych, które "zatłuszczają" włókna i mogą w pewien sposób obniżać chłonność pieluszek. Niewielka zawartość mydeł roślinnych w żadnym stopniu nie ma wpływu na obniżenie skuteczności proszku, a jedynie odpowiada na konieczność zachowania chłonności włókien (szczególnie podatne na "zatłuszczanie" są włókna bambusowe i mikrofibrowe).

 

Wskazówki: 

Pranie ręczne: Za każdym razem upewnij się, czy proszek całkowicie rozpuścił się w wodzie, a następnie zanurz ubranie. Wypłukaj pranie w czystej wodzie przed suszeniem.

Pranie ręczne (20-25 litrów):

Miękka woda: 60ml, Twarda woda: 80ml, Bardzo twarda woda: 100ml

Pralki automatyczne ładowane od przodu:

Miękka woda: 60ml, Twarda woda: 80ml, Bardzo twarda woda: 100ml

Inne pralki automatyczne:

Miękka woda: 70ml, Twarda woda: 90ml, Bardzo twarda woda: 110ml

1 czubata łyżeczka = 15ml

Piorąc pieluszki w 40 stopniach dodaj do proszku Bio-D 1 łyżeczkę Nappy Fresh, aby mieć pewność, że są one dobrze odkażone i higieniczne. Pamiętaj, że proszek Bio-D jest skoncentrowany, w związku z czym używa się go znacznie mniej, niż standardowych proszków.Skład: Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Sulphate, Sodium Metasilicate, Vegetable Soap, Sodium Perborate, Non-ionic Detergent, Cellulose Colloids.

Opakowanie: 2 kg

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii