Podziel się:
Ekologiczny Spray do Powierzchni Kuchennych i Piekarnika, 3w1, 500 ml, ECOZONE
23,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Ekologiczny, skuteczny spray o pięknym zapachu pomarańczy, bezpieczny i skuteczny w usuwaniu brudu i odtłuszczaniu powierzchni kuchennych.

Niezwykle skuteczny spray o przyjemnym zapachu pomarańczy, przeznaczony do czyszczenia wszystkich powierzchni kuchennych oraz mikrofalówek, piekarników i kuchenek. Z łatwością usuwa nawet najbardziej uporczywy brud i znakomicie odtłuszcza powierzchnie kuchenne, pozostawiając je nieskazitelne i idealnie błyszczące.

 

Uwaga! Trzymaj spray poza zasięgiem dzieci. Unikaj kontaktu ze skórą i oczami (w razie przedostania się środka do oczu, przepłukaj dużą ilością wody i skonsultuj się z lekarzem, jeśli pewne symptomy się utrzymują). Po użyciu dokładnie umyj ręce (jeśli posiadasz otarcia lub skaleczenia użyj rękawic ochronnych). W razie połknięcia skorzystaj z pomocy medycznej. Przed użyciem przetestuj środek na niewidocznej powierzchni.

Przechowuj w pozycji stojącej w chłodnym i suchym miejscu. Produkt bezpieczny dla szamb.

 

Skład: C12-18 alcohol ethoxylate, Sodium laureth sulphate, C8-16 fatty alcohol glycoside, d-limonene, Benzisothiazolinone, Aqua

 

Pojemność: 500 ml

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Ecozone jest międzynarodową firmą, która zajmuje się tworzeniem ekologicznych środków czystości oraz produktów i gadżetów, pomagających oszczędzać energię. Firma założona została w 1997 r. w Wielkiej Brytanii i jest liderem trendu eko, propagującym taki styl życia wśród szerokiej rzeszy kosumentów. Wszystkie produkty tworzone są z myślą o klientach i ich potrzebach, a w szczególności o Ziemi.

Produkty Ecozne posiadają certyfikat Ecolabel

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii