Podziel się:
Ekologiczny, Uniwersalny Płyn do Czyszczenia, 1L, ECOVER
24,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Ekologiczny, skoncentrowany płyn do czyszczenia nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni jak np. blatów kuchennych, kuchenki, zlewu.

Przechowywanie: przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Skład: <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, aromat (zawiera limonene, może powodować reakcje alergiczne); inne: woda, alkohol, cytrynian sodu, kwasy tłuszczowe, kaprynian glicerolu, kwas mlekowy

Pojemność: 1l

Wyprodukowano w Belgii.

 

Opis produktu zastrzeżony.

 

Ecover

Belgijski Ecover jest jedną z najstarszych marek europejskich, które produkują środki czystości przyjazne środowisku. Oferta Ecover obejmuje produkty do czyszczenia, tabletki do zmywarki, płyny oraz proszki do prania. Produkty Ecover powstają przede wszystkim na bazie naturalnych i mineralnych substancji czyszczących, a marka opracowała także substancję myjącą na bazie drożdży. Produkty Ecover są wolne od fosforanów, fosfonianów, optycznych wybielaczy, pierwiastków z grupy chlorowców oraz organizmów modyfikowanych genetycznie. Dzięki pozyskiwaniu większości surowców ze źródeł lokalnych i nie stosowaniu transportu lotniczego marka redukuje swój ślad węglowy. Od roku 2011 produkty Ecover są pakowane w biodegradowalne, plastikowe opakowania, które wytworzone zostały z trzciny cukrowej, co również pozytywnie wpływa na redukcję emisji dwutlenku węgla. Ponadto, Ecover jest członkiem inicjatywy wielostronnej Roundtable on Sustainable Palm Oil (RSPO – Okrągły Stół na rzecz zrównoważonych upraw palm olejowych), której celem jest wdrażanie bardziej odpowiedzialnych metod produkcji oleju palmowego zarówno wobec ludzi, jak i środowiska (monokultury palmy olejowej przyczyniają się m.in do wylesienia lasów pierwotnych). Surowiec ten jest bazowy dla wielu środków czyszczących.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii