Podziel się:

Gra Cztery w Rzędzie Małpki, PLAN TOYS, PLTO-4612

74,40  93,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Niezwykle pasjonująca gra logiczna "cztery w rzędzie" rozwijająca umiejętność strategicznego myślenia oraz spryt maluszka.

Ekscytująca gra logiczna dla dwóch osób polegająca na wybraniu koloru żetonów, a następnie nakładaniu na zmianę po jednym żetonie tak, aby ułożyć cztery w rzędzie. Gra wymaga wykorzystania umiejętności strategicznego myślenia oraz sprytu maluszka, by skutecznie zablokować przeciwnika!

Gra świetnie sprawdzi się jako prezent dla maluszka - zapakowana jest w odobne pudełko z kartonu.

 

Czas gry: ok 20 min.

 

Wymiary:

- gra - 18 x 22 x 6 cm

- żeton - średnica 2,5 x 1,5 cm

 

Kategoria wiekowa: 3 lata

 

Zabawka dopuszczona jest do obrotu w UEw związku z posiadanym certyfikatem CE i zgodnością z normą EN-71.Opis produktu zastrzeżony.

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii