Podziel się:
Hypoalergiczne Listki do Prania, Bezzapachowe, 12 Prań, DIZOLVE
22,30 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

W pełni ekologiczny, hypoalergiczny, ultraskoncentrowany, ekonomiczny środek do prania w postaci cienkich listków, stworzony z myślą o alergikach, osobach z wrażliwą skórą i o dzieciach.

Innowacyjny środek piorący w postaci cieniutkich listków przeznaczony do prania kolorowych ubrań. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia i pozostawia ubrania czyste i świeże. Od dziś pranie stanie się jeszcze przyjemniejsze, przyjazne dla środowiska, a przede wszystkim bardziej ekonomiczne!

Listki Dizolve stworzone zostały specjalnie z myślą o osobach z wrażliwą skórą, podatną na alergie. To produkt całkowicie bezpieczny, zawierający wyłącznie środki odpowiedzialne za usuwanie plam. Innowacyjna formuła oparta jest głównie na składnikach pochodzenia roślinnego, dlatego listki cieszą się ogromnym powodzeniem wśród mam!

Dizolve jest produktem ekologicznym i ekonomicznym. Ekonomiczność listków polega na eliminowaniu marnotrastwa w postaci nadmiernego dawkowania proszków lub płynów do prania. W swojej formule zawierają związki, czyniące pranie przyjemnie miękkim i świeżo pachnącym.

 

Składniki:

- gliceryna warzywna - zmiękczacz pochodzenia roślinnego,

- skrobia - przyspiesza proces biodegradacji,

- PVA - stabilizator, który ulega pełnej biodegradacji,

- lekki olej mineralny - środek zmiękczający ułatwiający odplamianie,

acticide SPX - substancja konserwująca detergent,

- cocamidopropyl betaine - biodegradowalny, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny i substancja pianotwórcza,

alkilopoliglikozyd - niejonowy środek powierzchniowo czynny pochodzenia roślinnego, biodegradowalny, 

sodium coco sulfate - pozyskiwany z oleju kokosowego, biodegradowalny środek powierzchniowo czynny i substancja pianotwórcza,

- glicerydy, coco mono i di etoksylowane - biodegradowalny, niejonowy środek powierzchniowo czynny pochodzenia roślinnego,

- glukonian sodu - biodegradowalny, roślinopochodny środek zmiękczający wodę, zapobiegający ponownemu osadzaniu się brudu na tkaninie po usunięciu podczas prania,

- tlenek laurylodimetyloaminy - biodegradowalny, roślinopochodny, niejonowy środek powierzchniowo czynny oraz stabilizator piany,

glikol heksylenowy - biodegradowalny emulgator,

- kwasy sulfonowe, C14-16-alkan hydroksy i C14-16-alken, sole sodowe - biodegradowalne środki czyszczące (surfakanty),

- octyl siarczan sodu - biodegradowalny, anionowy środek powierzchniowo czynny,

- pozostałości wody

 

Uwaga! Jeden listek jest cienki tak, jak kartka papieru. W zależności od ilości prania możesz podzielić go na mniejsze części. Niewielkie wymiary produktu pozwalają na przechowywanie go w torebce, małej reklamówce, czy też w każdej łazienkowej półce. Środek nie wymaga dodawania dodatkowych produktów zmiękczających i nadających zapach.

 

Sposób użycia:

- umieść listek w bębnie pralki lub szufladzie na detergent (podzielony na mniejsze części),

- włóż ubrania do pralki,

- włącz odpowiedni cykl prania,

- ciesz się czystym i świeżym praniem :)

 

Skład INCI: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Methylchloroisotiazolinone, Methylisothiazolinone. Zawiera: mieszaninę 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1)

 

Opakowanie: 12 szt.

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii