Podziel się:

Hypoalergiczne Listki do Prania, Zapachowe, 12 Prań, DIZOLVE

22,30 
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Innowacyjne, ultraskoncentrowane, ekologiczne listki do prania wyprodukowane w oparciu o składniki pochodzenia roślinnego.

Niezwykle skuteczny, innowacyjny, ultraskoncentrowany środek do prania w postaci cienkich listków przeznaczony do prania kolorowych ubrań. Znakomicie usuwa wszelkie zabrudzenia i pozostawia pranie idealnie czyste i przyjemnie pachnące. Produkt stworzony specjalnie z myślą o alergikach, osobach ze skórą wrażliwą oraz dzieciach po to, aby dbać o ich bezpieczeństwo! Listki zawierają wyłącznie środki odpowiedzialne za usuwanie plam. Dzięki nowatorskiej formule, opartej na składnikach naturalnych, środek cieszy się ogromnym powodzeniem u mam i wszystkich osób ceniących sobie w pełni bezpieczne, ekologiczne produkty.

Listki Dizolve są środkiem zarówno ekologicznym, jak i ekonomicznym. Pomagają wyeliminować marnotrastwo w postacji zbyt dużego dawkowania proszków i płynów do prania, a ponadto zawierają w swojej formule związki sprawiające, że pranie pozostaje wyjątkowo miękkie i przyjemnie pachnące!

 

Składniki:

gliceryna warzywna - roślinopochodny zmiękczacz,

- skrobia - przyspiesza biodegradację,

- PVA - ulega całkowitej biodegradacji,

lekki olej mineralny - bezpieczny środek zmiękczający i odplamiający,

- acticide SPX - substancja konserwująca listki,

- cocamidopropyl betaine - biodegradowalny, amfoteryczny środek czyszczący i substancja pianotwórcza,

alkilopoliglikozyd - biodegradowalny, roślinopochodny, niejonowy środek czyszczący,

- sodium coco sulfate - biodegradowalny środek czyszczący i substancja pianotwórcza, pozyskiwana z oleju kokosowego,

- glicerydy, coco mono i di etoksylowane - biodegradowalny, niejonowy środek czyszczący pochodzenia roślinnego,

- glukonian sodu - biodegradowalny środek pochodzenia roślinnego, który zmiękcza wodę i zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu na tkaninie po usunięciu w czasie prania,

-  tlenek laurylodimetyloaminy - biodegradowalny, niejonowy środek czyszczący pochodzenia roślinnego, a jednocześnie stabilizator piany,

glikol heksylenowy - emulgator biodegradowalny,

- kwasy sulfonowe, C14-16-alkan hydroksy i C14-16-alken, sole sodowe - biodegradowalne środki do czyszczenia (surfakanty),

- octyl siarczan sodu - biodegradowalny, anionowy środek czyszczący,

- mieszanka zapachowa - naturalne olejki eteryczne oraz hipoalergiczne, nietoksyczne składniki syntetyczne,

- pozostałości wody.

 

Uwaga! Jeden listek jest tak cienki jak kartka papieru. W zależności od ilości prania możesz podzielić go na mniejsze kawałki. Niewielkie wymiary produktu umożliwiają jego przechowywanie w torebce, w reklamówce, czy też w każdej łazienkowej półce. Listki eliminują potrzebę dodawania innych produktów zmiękczających i nadających zapach.

 

Sposób użycia: Włóż listek do bębna pralki lub szuflady, a następnie umieść odzież w pralce. Uruchom odpowiedni cykl i ciesz się czystym i przyjemnie pachnącym praniem :)

 

Skład INCI: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Methylchloroisotiazolinone, Methylisothiazolinone. Zawiera: mieszaninę 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1)

 

Opakowanie: 12 szt.

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii