Ręczniki & Myjki

Ręczniki i myjki idealne do pielęgnacji maluszka to takie, które wykonane są z naturalnych i certyfikowanych włókien. Są w pełni bezpieczne dla zdrowia Twojego maluszka. Nie podrażaniają delikatnej skóry i zapewniają doskonały komfort i uczucie nieskazitelnej miękkości.

Ręczniki kąpielowe z naturalnych włókien bambusa posiadają właściwości antyalergiczne, antybakteryjne i antygrzybiczne. Rewelacyjnie chłoną wilgoć. Są wprost idealne! :) 

Polecamy świetne i praktyczne okrycia kąpielowe, które idealnie sprawdzą się podczas codziennej pielęgnacji maluszka. Aby zapewnić doskonałe uczucie miękkości po kąpieli polecamy urocze szlafroczki, które dzieci uwielbiają!

Niezastąpione myjki bambusowe są obowiązkowym elementem wyprawki dla noworodka. Posiadają szereg zastosowań, które doceni każda mama :). 

Posiadamy szeroką ofertę ręczników naturalnych i ekologicznych w różnych rozmiarach i pięknych, oryginalnych wzorach! Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą oraz do dokonania odpowiedniego i świadomego wyboru dla zdrowia i dobra Twojego dziecka :).