Podziel się:

Klamerka do Pieluszek Składanych i Formowanych, SNAPPI

8,90  9,90 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wybierz Kolor / Wzór:
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Klamerka Snappi to praktyczne, proste i bezpieczne zapięcie do pieluszki składanej lub formowanej, zastępuje agrafkę

Klamerka Snappi była pierwszym wynalazkiem, który zrewolucjonizował świat pieluszek wielorazowych!

Pozbawiona ostrych zapięć klamerka w praktyczny i bezpieczny sposób zapina nam pieluszkę, pozwalając nam na pożegnanie się z agrafkami, gdy pieluszka składana czy formowana nie posiada dodatkowych rzepów czy nap. Jedną ręką możesz upiąć nawet najbardziej zmyślne złożenie pieluszki, tak aby ta nie straciła zamierzonej formy. Klamerki Snappi tak przypadły mamom do gustu, że na świecie sprzedało się już ich ponad 50mln sztuk!

 

Klamerka wykonana z elastycznego nietoksycznego materiału występuje w całej gamie kolorów. Każdy koniec klamerki uformowanej w kształcie litery T "chwyta" się pieluszki. Ponieważ klamerka delikatnie się rozciąga i jest miękka, nie ogranicza ruchów dziecka, nie wpija się, jednocześnie doskonale utrzymując pieluszkę na miejscu.

 

Korzyści:

BEZPIECZNIEJSZE OD AGRAFEK - koniec z ukłuciami mam i maluszków!

PEWNE - gdy pieluszka jest dopasowana i przylega, nie ma obaw o przecieki

TRWAŁE - nie rdzewieją. Jeśli zajdzie potrzeba wymiany Snappi, będzie to bez porównania tańsze niż wymiana rzepów czy napów w kosztownej pieluszce.

EKONOMICZNE - niedrogie i oszczędzają pieniądze rodzicom, którzy nie mogą pozwolić sobie na pieluszki formowane, jako że doskonale sprawdzają się na pieluszkach składanych i przeszywanych "prefold"

HIGIENICZNE i ŁATWE W UŻYCIU - pozwalają rodzicom z łatwością pieluszkować  z każdym rodzajem pieluszki. To proste jak 1-2-3 :)

 

Zalecenia dla Użytkowników:

NACIĄGNIJ Snappi przed pierwszym użyciem. Rozciąganie uruchamia "pamięć" Snappi, tak by powracało do swojego oryginalnego rozmiaru po naciągnięciu, czym będzie potem ściągać pieluszkę do środka dla lepszego, ciaśniejszego dopasowania. Dokonujemy tego przez trzymanie Snappi na środku  jedną ręką, rozciągając jedno z ramion klamerki drugą ręką. Potem n-a-c-i-ą-g-n-i-j kilka razy ( dobre 10 ). Robiąc to, powinnaś czuć jak plastik nabiera miękkości i staje się bardziej elastyczny. Powtórz czynność z każdym ramieniem klamerki. Klamerka Snappi jest gotowa do użytku. Pamiętaj!  Jest to KONIECZNE dla prawidłowego funkcjonowania Snappi!

ZAPNIJ: zahacz lewe ramię klamerki, naciągnij wszerz i zahacz prawe, naciągnij w dół i zapnij środek. Mówiąc prosto, klamerka z kształtu T powinna nabrać kształt Y

SPRAWDŹ czy Snappi jest bezpiecznie zapięte

Na pieluszkę z klamerką zawsze zakladasz wodoodporną, odddychającą OSŁONKĘ PUL

Snappi najlepiej SPRAWDZAJĄ SIĘ z pieluszkami frotte, prefoldami (przeszywanymi) i wszelkimi pieluszkami z wystarczająco luźnym ściegiem, by Snappi miało się w co wpiąć. NIE SPRAWDZAJĄ SIĘ z pieluszkami flanelowymi i ciasno tkanymi (fabrycznie filcowanymi) pieluszkami z wełny, czy konopii.


Ostrzeżenia:

ZAWSZE używaj otulacza z pieluszkami zapiętymi klamerką Snappi

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Nie używaj klamerki Snappi dłużej niż 6 miesięcy

Nie pozwalaj na długotrwałe leżenie Snappi na słońcu. Plastik nie jest odporny na promienie UV, które mogą osłabić skuteczność Snappi.

CZYSZCZENIE: Czyść Snappi w gorącej wodzie z mydłem. Nie pierz Snappi z pieluszkami w pralce, może to osłabić haczyki mocujące.

 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii