Podziel się:

Kolorowy Tor Kulkowy, PLAN TOYS, PLTO-5642

87,20  109,00 
cena obniżona: promocja cenowa - ZABAWKI PLAN TOYS -20%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Ekologiczny, 20-częściowy tor kulkowy do samodzielnego złożenia, zapakowany w kolorowe pudełko z kartonu.

Kolorowy tor kulkowy złożony z 20 części przeznaczony do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Maluszek samodzielnie może projektować oraz budować tor w zależności od upodobań. Zabawa pozytywnie wpływa na stymulujację kreatywności dziecka, poszerzanie wyobraźni oraz ćwiczenie zdolności manualnych. Produkt zapakowany w ozdobne pudełko z kartonu - doskonale nadaje się na prezent dla dziecka na każdą okazję!

Zabawka wykonana z ekologicznego materiału PlanWood® - drobin i wiór, odzyskiwanych w procesie obróbki drewna kauczukowego. Prasowany pod wysokim ciśnieniem materiał charakteryzuje się wysoką trwałością, a dzięki zastosowaniu organicznego barwienia, nie odbarwia się i jest odporny na zabrudzenia.

Zabawka z linii PlanPreschool, która szczególną uwagę zwraca na łączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowane i wykonane instrumenty muzyczne, gry, klocki, układanki oraz zabawki manipulacyjne gwarantują wszechstronny rozwój każdej pociechy od najmłodszych lat. 

 

Kategoria wiekowa: 3 lata

 

 

Opis produktu zastrzeżony

 

 

 

 

Firma Plan Toys specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Jako pierwsza na całym świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Stosowane przez firmę barwniki, kleje, opakowania zabawek, a także same metody produkcji, są w pełni przyjazne dla dziecka i środowiska naturalnego. Zabawki Plan Toys są całkowicie bezpieczne dla dziecka, co potwierdza europejska norma E71 oraz amerykański standrad ASTM.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii