Podziel się:
Książka „Mamy, Wracamy”, MARTA WASZCZUK
35,00  38,90 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Niezwykle pomocna książka dla mam planujących wrócić do pracy po narodzinach dziecka lub po dłuższej przerwie.

Książka "Mamy, wracamy" to nieoceniona pomoc dla mam, które planują wrócić do pracy po urodzeniu dziecka lub po dłuższej przerwie. Autorka pomoże Ci wyznaczyć ambitne cele zawodowe, poznasz doświadczenie innych mam, zbudujesz sieć wsparcia, a co najważniejsze zrobisz pierwszy krok na drodze do Twojej wymarzonej pracy. 

Książka przedstawia solidną porcję wiedzy na temat możliwości na rynku pracy, opcje zatrudnienia, a także informacje dla mam planujących założyć własną działaność.

 

Dzięki cennym wskazówkom i ćwiczeniom dowiesz się:

- jakie są Twoje mocne strony,

- w jaki sposób zorganizować codzienność mamy pracującej,

- skąd czerpać siły i wsparcie,

- jakie zajęcie będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

 

Marta Waszczuk wie o sytuacji kobiet na polskim rynku pracy niemal wszystko. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi matkami, motywując je do działania i wzmacniając ich kompetencje w drodze powrotnej na rynek pracy. Autorka ukończyła studia magisterskie i doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej, studiowała także w Jonkoping International Business School w Szwecji. Jest certyfikowanym coachem i trenerką biznezu, posiada kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie. Jest również prezenterką fundacji BeProactive, której misją jest motywowanie kobiet-mam do działania. To założycielka pierwszego w Polsce Klubu Przedsiębiorczych Mam. Prywatnie mama trójki dzieci.

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii