Podziel się:

Księga Dziecka od Narodzin do Drugiego Roku Życia, MARTHA SEARS, WILLIAM SEARS

66,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Najnowsze i najbardziej aktualne kompendium wiedzy z cennymi wskazówkami i inspiracjami na temat rozwoju maluszka od pierwszych chwil życia.

Niezwykle przydatna księga na temat rozwoju maluszka od momentu narodzin do drugiego roku życia. Autorzy przedstawiają praktyczne i nowoczesne podejście do rodzicielstwa. Przekazują cenne wskazówki i inspiracje, aby pomóc rodzicom wyspecjalizować się w opiece nad ich własnym, wyjątkowym maleństwem. 

 

"Księga Dziecka" to bogate źródło informacji, które w przejrzystej formie dostarcza rodzicom odpowiedzi na nurtujące ich pytania, takie jak:

- Żywienie dziecka: Co zrobić, aby udało mi się karmić piersią? Jak prawidłowo karmić butelką? Kiedy i jak zacząć rozszerzać dietę dziecka? Jak rozpoznać alergię i w jaki sposób sobie z nią radzić?

- Sen: Ile powinien spać noworodek, a ile dwuletnie dziecko? Co zrobić, aby maleństwo w końcu zasnęło? Gdzie powinno spać dziecko?

- Życie rodzinne: Jak odnależć się w nowej roli? W jaki sposób zorganizować powrót do pracy? Jak zapobiegać i radzić sobie z depresją?

- Zdrowie: Jak dbać o odporność dziecka? Kiedy należy pójść do lekarza? Jak udzielić pierwszej pomocy?

- Rozwój: Jak dokładnie przebiega rozwój motoryczny dziecka? Jak komunikuje się dziecko miesięczne, a jak roczne? Po czym można poznać, że rozwój dziecka jest prawidłowy?

- Więź: Jak dobrze wystartować? Jak być blisko po ciężkim porodzie? Jak ojciec może zbudować więź od samego początku?

 

"Księga Dziecka" zagościła w amerykańskich domach w setkach tysięcy egzemplarzy. Polscy rodzice mają do dyspozycji jej zaktualizowane wydanie, które uzupełnione zostało o wiele cennych wskazówek i informacji.

Willian i Martha Sears - lekarz i pielęgniarka, a jednocześnie rodzice ośmiorga dzieci i autorzy ponad 20 książek, dzielą się własnymi doświadczeniami, zdobytymi podczas niemal 40-letniej praktyki zawodowej i rodzicielskiej, aby przekazać młodym rodzicom kompleksowe informacje na temat opieki i pielęgnacji niemowląt. W pracach nad książką brali również udział ich synowie, lekarze pediatrzy Robert Sears i James Sears. 

Książka zawiera 800 stron. Podsiada twardą oprawę.

 

 

Opis poduktu zastrzeżony.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii