Podziel się:
Kula Przeciw Osadzaniu się Kamienia Magnoball, ECOZONE
57,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Niezwykle wydajna, ekologiczna kula Magnoball przeciwdziałająca osadzaniu się kamienia w pralce i zmywarce oraz likwidująca osad już istniejący.

Kula Magnoball to rozwiązanie przyjazne nie tylko dla środowiska, ale również dla Twojego budżetu! Skutecznie zabezpiecza pralkę i zmywarkę przed pojawieniem się osadów, a także likwiduje osad już istniejący. Do jej produkcji użyto magnesów, dzięki czemu jest to wiodący produkt w walce z kamieniem. Pole magnetyczne wytwarzane przez piłeczkę Magnoball krystalizuje cząstki wapnia, co uniemożliwia ich osadzanie się na ubraniach, naczyniach i elementach grzewczych urządzeń.

Nie musisz już kupować setek tabletek odkamieniających i proszków zmiękczających wodę - Magnoball osiąga nawet 70% skuteczności!

Kula może być stosowana do wszystkich rodzajów pralek i zmywarek. Jej skuteczność szacowana jest na 10 lat i posiada 5 lat gwarancji.

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Ecozone jest międzynarodową firmą, która zajmuje się tworzeniem ekologicznych środków czystości oraz produktów i gadżetów, pomagających oszczędzać energię. Firma założona została w 1997 r. w Wielkiej Brytanii i jest liderem trendu eko, propagującym taki styl życia wśród szerokiej rzeszy kosumentów. Wszystkie produkty tworzone są z myślą o klientach i ich potrzebach, a w szczególności o Ziemi.

Produkty Ecozne posiadają certyfikat Ecolabel

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii