Podziel się:

Magiczna Miseczka Silikonowa, Pomarańczowa, 500ml, BABYONO

20,72  25,90 
cena obniżona: promocja cenowa - WYPRZEDAŻ -20%
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Elastyczna miseczka wykonana z bezpiecznego dla dziecka silikonu idealna do użycia w domu i w podróży

Silikonowa miseczka do przechowywania pokarmu idealnie nadaje się do użytku w domu, jak i w podróży. Niezwykła, elastyczna konstrukcja umożliwia szybkie i wygodne złożenie, dzięki czemu zajmuje ona znacznie mniej miejsca niż pozostałe pojemniki. Aby zwiększyć pojemność miseczki po rozpakowaniu wystarczy wypchnąć dno. W przypadku ponownego złożenia należy postawić miseczkę na płaskiej powierzchni i nacisnąć od góry dłonią. Wyposażona w szczelną przykrywkę na cztery zatrzaski, która zapobiega wydostawaniu się pokarmu na zewnątrz. Aby podgrzać pokarm w mikrofalówce zaleca się zdjąć przykrywkę i jednorazowo podgrzewać przez 30 s, a następnie wymieszać pokarm.

Przed pierwszym użyciem miseczkę należy wyparzyć wrzątkiem (nie gotować) i wysuszyć. Można myć ręcznie lub w zmywarce do naczyń (wyjąć niezwłocznie po zakończeniu programu i wysuszyć - pozostawienie w zmywarce może powodować odkształcenia produktu!)

Uwaga! Wyrobu używać zawsze pod nadzorem dorosłych. Przed każdym użyciem sprawdzić - w przypadku pierwszych oznak zniszczenia wyrzucić. Za każdym razem sprawdzać temperaturę pokarmu przed podaniem.

Produkt nie zawiera Bisfenolu A.

 

Kolor: pomarańczowy

Pojemność: 500 ml

 

 

Opis produktu zastrzeżony

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii