Podziel się:

MYJKA FLANELOWA – 5CIO PAK Z WORECZKIEM DO PRANIA

27,50 
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Miękka i delikatna, ale zarazem doskonale zbierająca wszelkie zabrudzenia ze skóry, myjka z flanelki z bawełny organicznej. Doskonale się sprawdzi do higieny maluchów, wycierania rączek czy buzi.

Cechy myjki flanelowej:

  • miękka i delikatna nawet po praniu w twardej wodzie;
  • faktura ułatwiająca usuwanie zabrudzeń;
  • może zastapić booster;
  • wymiary 16×17 cm (15x15cm po wykurczeniu); zestaw składa się z 5szt myjki flanelowej oraz woreczka do prania

Skład:

myjka:100% bawełna organiczna GOTS

woreczek: 100% poliester

Magabi czyli  Moja Gabi. Od imienia córeczki właścicielki marki – bo dzięki niej to wszystko powstało. Pierwsze pieluszki i chusty powstały w domowym zaciszu na własny użytek. Niedługo potem powstała marka – by dzielić się z innymi mamami – najpierw komfortem noszenia w ręcznie tkanych chustach (dotychczas niedostępnych w Polsce), a niedługo potem zdrową alternatywą pieluchowania swoich dzieci.

Magabi powstało w 2016 roku jako mała rodzinna firma. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w pieluszkowym i chustowym świecie, nie tylko na terenie Polski. Sprzedajemy swoje produkty na terenie całej Europy, a powoli rozszerzamy swoją ofertę na pozostałe kontynenty. Każdy z naszych produktów jest uprzednio testowany na polskich dzieciach i dopiero po konsultacjach i zmianach jest wprowadzony do sprzedaży. Pieluszki Magabi są szyte we własnej szwalni w Krobii, z pełną dbałością o każdy szczegół, co zapewnia nam tak dobrą opinię.

Magabi Pieluszki Wielorazowe zasłynęło z wprowadzenia na rynek polski pieluszki AIO (All in one) z zapięciem bocznym (tzw. Pantsy).  Ponadto jako jedyna polska firma produkujemy pieluszki wełniane dziane z nowej wełny merino. Obecnie naszej ofercie znajdziecie niemal każdy rodzaj pieluszek wielorazowych!

Cecha szczególna naszej marki to z pewnością autorskie wzory! Projektowane osobiście przez Sylwię Ciesielską – założycielkę i właścicielkę firmy. Poza tworzeniem wzorów, Sylwia osobiście dobiera materiały, szyje prototypy nowych pieluszek, prowadzi testy i dogląda produkcji w szwalni – jednym słowem przez cały czas czuwa nad jakością produktów Magabi.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii