Podziel się:
Organiczna Czapka po Kąpieli, Basic / Naturalna, NANAF ORGANIC
24,50 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

W 100% naturalna czapeczka uszyta z wysokogatunkowej, miękkiej, niebarwionej bio-bawełny, przydatna szczególnie po kąpieli maluszka.

Kolekcja Basic Naturalna

Produkty z niebarwionej kolekcji Basic wykonane są z miękkiej, certyfikowanej, niebielonej bawełny pochodzącej z naturalnego wzrostu z upraw ekologicznych, w pełni przyjaznej dla wrażliwej skóry malucha. Niebarwiona bawełna nie jest poddawana chemicznym procesom obróbki. Ubranka z niebarwionej bio-bawełny polecane są szczególnie dla noworodków, niemowląt, jak i dzieci z wrażliwą skórą, podatną na alergie.

 

Materiał: 100% niebarwiona bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych). Certyfikat GOTS.

 

Kolor: naturalny 

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii