Podziel się:

Organiczna Czapka z Supełkiem, Basic / Naturalna, NANAF ORGANIC

23,90 
Wybierz Rozmiar:
68
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

W 100% naturalna czapeczka niemowlęca uszyta z wysokogatunkowej, certyfikowanej bio-bawełny z upraw ekologicznych to niezbędny element wyprawki Twojego maluszka.

Kolekcja niebarwiona - Beż Nie Jeż! Kolekcja Klasyczna

Wszystkie ubranka z kolekcji niebarwionej Beż nie jeż! wykonane są z wysokogatunkowej, certyfikowanej, ekologicznej bawełny, w pełni przyjaznej i bezpiecznej dla wrażliwej skóry maluszka. Niebarwiona bawełna w kolorze naturalnym nie jest poddawana chemicznym procesom obróbki, pochodzi z upraw ekologicznych, z naturalnego wzrostu. Ubranka z niebarwionej bawełny organicznej polecane są szczególnie dla noworodków, niemowląt i dzieci ze skórą wrażliwą, podatną na alergie. 

 

Materiał: 100% niebarwiona bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych). Certyfikat GOTS.

 

Kolor: naturalny 

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce.

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii