Podziel się:
Organiczna Koszula Nocna z Długim Rękawem - Ciąża i Karmienie, Nanaf Mama / Naturalna, NANAF ORGANIC
96,21  106,90 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Delikatna w dotyku koszula nocna z długim rękawem uszyta w 100% z certyfikowanej bawełny organicznej, przeznaczona na czas ciąży i karmienia. Posiada praktyczne marszczenie, które pozwala idealnie dopasować się jej do rosnącego brzuszka. Dzięki zakładkom na piersiach możesz wygodnie i dyskretnie karmić swoje maleństwo już od pierwszych chwil! :)

Kolekcja Nanaf Mama

Wszystkie produkty z kolekcji Nanaf Mama uszyte zostały ze zdrowej, certyfikowanej, niebarwionej bawełny organicznej, pozyskiwanej z kontrolowanych upraw ekologicznych, na których nie stosuje się pestycydów, ani nawozów sztucznych. Niebarwiona bio-bawełna nie jest poddawana chemicznym procesom obróbki i jest całkowicie przyjazna dla nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Materiał: 100% niebarwiona bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych) interlock 180g/m2. Certyfikat GOTS.

Kolor: naturalny 

 

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii