Podziel się:

Organiczna Koszula Nocna z Krótkim Rękawem - Ciąża i Karmienie, Nanaf Mama / Biała, NANAF ORGANIC

87,21  96,90 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Ekologiczna koszula nocna dla kobiet w ciąży i karmiących, uszyta z wysokogatunkowej, niebarwionej bawełny organicznej, uprawianej bez użycia pestycydów i nawozów sztucznych.

Kolekcja Nanaf Mama

Wszystkie produkty z kolekcji Nanaf Mama uszyte są ze zdrowej, certyfikowanej, niebarwionej bawełny organicznej, którą pozyskuje się z upraw ekologicznych, gdzie nie używa się pestycydów, ani nawozów sztucznych. Niebarwiona bio-bawełna nie jest poddawana chemicznym procesom obróbki i jest w pełni przyjazna dla wrażliwej skóry.

 

Materiał: 100% niebarwiona bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych) interlock 180g/m2. Certyfikat GOTS.

 

Kolor: biały

 

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce.

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii