Podziel się:

Organiczne Body Motylkowe ( Krótki Rękaw ), Basic / Naturalne, NANAF ORGANIC

27,12  33,90 
cena obniżona: promocja cenowa - LATO 2020
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

W pełni naturalne, przyjazne dla wrażliwej skóry niemowlaczka, eleganckie body z motylkowym wykończeniem dekoltu, uszyte z certyfikowanej bawełny organicznej pochodzącej z upraw ekologicznych.

Kolekcja Basic niebarwiona 

Wszystkie produkty z niebarwionej kolekcji klasycznej wykonane są z miękkiej, certyfikowanej, w 100% bezpiecznej bawełny, pozyskiwanej z upraw ekologicznych, na których nie używa się pestycydów, ani nawozów sztucznych. Niebarwiona bawełna w kolorze naturalnym nie jest poddawana chemicznej obróbce, oczyszczana jest łagodnymi, naturalnymi środkami. Ubranka uszyte z niebarwionej bio-bawełny znakomicie sprawdzają się dla noworodków, niemowląt i dzieci ze skórą atopową, wrażliwą, podatną na alergie.

 

Materiał: 100% niebarwiona bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych) interlock 180g/m2. Certyfikat GOTS.

Bezniklowe, antyalergiczne napy.

Kolor: naturalny 

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii