Podziel się:

Organiczne Buciki Niemowlęce, Basic / Białe, NANAF ORGANIC

18,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Praktyczne buciki niemowlęce uszyte z wysokogatunkowej bawełny organicznej uprawianej bez użycia pestycydów i nawozów sztucznych.

Kolekcja Basic - Biała

Wszystkie produkty z kolekcji Basic zostały uszyte z miękkiej, certyfikowanej bawełny z upraw ekologicznych, przyjaznej dla wrażliwej skóry malucha. Ubranka z  bio-bawełny polecane są szczególnie dla noworodków, niemowląt  i dzieci z alergiami. Materiał: 100%  bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych). Certyfikat GOTS.

Kolor: biały

 

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce.

 

 

Opis produktu zastrzeżony

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii