Podziel się:

Organiczne Prześcieradło do Łóżeczka, Basic/Białe, 60x120cm, NANAF ORGANIC

57,90 
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Białe prześcieradło organiczne z gumką przeznaczone na materacyk do łóżeczka dzieciecego, uszyte ze zdrowej, certyfikowanej bawełny organicznej.

Prześcieradło do łóżeczka dziecięcego uszyte ze zdrowej bawełny organicznej, pozyskiwanej z upraw ekologicznych, na których nie stosuje się szkodliwych pestycydów, ani nawozów sztucznych. Wybielane zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami światowej jednostki certyfikacyjnej tekstylia organiczne - GOTS. Produkty z ekologicznej bawełny w szczególności polecane są dla noworodków, niemowląt oraz dzieci ze skórą atopową.

 

Materiał: 100% bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych). Certyfikat GOTS.

 

Kolor: biały

Rozmiar: 60x120cm

 

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii