Podziel się:
Organiczne Prześcieradło na Materac, Basic / Naturalne, 90x140cm, NANAF ORGANIC
62,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Antyalergiczne prześcieradło z gumką przeznaczone na materac do łóżeczka dzieciecego, uszyte z niebarwionej bio-bawełny.

Kolekcja Basic

Wszystkie produkty z niebarwionej Basic wykonane są z przyjaznej dla wrażliwej skóry maluszka, certyfikowanej bawełny organicznej. Niebarwiona bawełna uprawiana jest bez użycia pestycydów i nawozów sztucznych, nie jest poddawana chemicznym procesom obróbki. Produkty uszyte z niebarwionej bio-bawełny szczególnie zalecane są dla noworodków, niemowląt oraz dzieci z alergiami. 

 

Materiał: 100% niebarwiona bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych)  interlock (gramatura 180g/m2). Certyfikat GOTS.

 

Kolor: naturalny 

Rozmiar: 90x140 cm

 

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii