Podziel się:

Organiczne Rękawiczki Niedrapki, Basic / Białe, NANAF ORGANIC

11,90 
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Łapki niedrapki niemowlęce uszyte z bawełny interlock organicznej skutecznie ochronią delikatną buzię maluszka przed bolesnym zadrapaniem.

Kolekcja Basic

Wszystkie produkty z kolekcji Basic wykonane są ze zdrowej bawełny pozyskiwanej z upraw ekologicznych, na których nie stosuje się szkodliwych pestycydów, ani nawozów sztucznych. Bawełna organiczna jest wyjątkowo miękka, przyjemna w dotyku i trwała, dlatego produkty z niej uszyte polecane są szczególnie dla noworodków, niemowląt i dzieci ze skórą atopową, podatną na alergie.

 

Materiał: 100%  bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych). Certyfikat GOTS.

 

Kolor: biały

 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii