Podziel się:
Organiczne Rękawiczki Niedrapki, Basic / Naturalne, NANAF ORGANIC
11,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Rękawiczki niedrapki uszyte z niebarwionej bawełny interlock organicznej przeznaczone do ochrony buzi maleństwa przed zadrapaniami.

Kolekcja Basic niebarwiona

Wszystkie ubranka z kolekcji niebarwionej Basic wykonane są ze zdrowej, certyfikowanej bawełny, uprawianej bez użycia szkodliwych pestycydów i nawozów sztucznych. Zbierana ręcznie niebarwiona bawełna ekologiczna nie jest poddawana chemicznym procesom obróbki. Produkty uszyte z niebarwionej bio-bawełny polecane są w szczególności dla noworodków, niemowląt oraz dzieci ze skórą podatną na alergie.

 

Materiał: 100% niebarwiona bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych),interlock 180g/m2. Certyfikat GOTS.

 

Kolor: naturalny

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii