Podziel się:
Organiczne Spodenki, Basic / Naturalne, NANAF ORGANIC
20,23  28,90 
cena obniżona: promocja cenowa - WYPRZEDAŻ -30% !
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Klasyczne spodenki dla niemowląt i dzieci, uszyte z wysokogatunkowej, zdrowej, niebarwionej bawełny organicznej, zakończone praktycznymi ściągaczami przy nóżkach.

Kolekcja niebarwiona - Beż Nie Jeż! Kolekcja Klasyczna

Wszystkie ubranka z niebarwionej kolekcji Klasycznej wykonane są z miękkiej, certyfikowanej bawełny, ręcznie pozyskiwanej z upraw ekologicznych, na których nie stosuje się szkodliwych pestycydów, ani nawozów sztucznych. Niebarwiona bawełna organiczna nie jest poddawana chemicznym procesom obróbki i jest całkowicie przyjazna dla wrażliwej skóry, dlatego polecana jest szczególnie dla maluszków ze skłonnościami do alergii.

 

Materiał: 100% niebarwiona bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych) interlock 180g/m2. Certyfikat GOTS.

 

Kolor: naturalny 

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii