Podziel się:
Organiczny Kocyk Otulaczek, Basic / Naturalny, 85x85 cm, NANAF ORGANIC
47,90 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Klasyczny kocyk niemowlęcy z wysokogatunkowej, podwójnej bawełny organicznej, opatrzony logiem Nanaf Organic, zapakowany w śliczne pudełko kartonowe z wyciętym serduszkiem.

Klasyczny kocyk niemowlęcy uszyty z dwóch warstw wysokogatunkowej bawełny organicznej, opatrzony logiem Nanaf Organic. Miękkia bio-bawełna jest w pełni bezpiecznea i przyjazna nawet dla alergicznej skóry maleństwa. Zapakowany jest w ekologiczne pudełko kartonowe z wyciętym serduchem.Świetnie sprawdzi się jako nietuzinkowy prezent dla maluszka.

 

Materiał: 100% niebarwiona bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych), interlock 180g/m2.  Certyfikat GOTS.

 

Kolor: naturalny

Wymiary: 85 x 85 cm

 

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii