Podziel się:
Organiczny Pajacyk, Basic / Naturalny, NANAF ORGANIC
48,51  53,90 
cena obniżona: promocja cenowa - MEGA RABAT -10% NA NOWY ROK!
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Pajacyk niemowlęcy rozpinany wzdłuż całej długości, uszyty z niebarwionej bawełny organicznej, uprawianej bez użycia pestycydów i nawozów sztucznych.

Kolekcja Basic naturalna

Wszystkie ubranka z kolekcji naturalnej Basic wykonane są z niezwykle miękkiej, certyfikowanej niebielonej bawełny, otrzymywanej z upraw ekologicznych, na których nie stosuje się pestycydów, ani nawozów sztucznych. Ręcznie zbierana niebarwiona bio-bawełna nie jest poddawana chemicznym procesom obróbki i jest w pełni przyjazna dla wrażliwej skóry malucha. Wyjątkowo miękkie ubranka z niebarwionej bio-bawełny pozwalają odczuwać przyjemność noszenia i polecane są szczególnie dla maluszków ze skórą podatną na alergie.

 

Materiał: 100% niebarwiona bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych).  Certyfikat GOTS.

Ubranko zapinane na bezniklowe, antyalergiczne napy.

 

Kolor: naturalny

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii