Podziel się:
Organiczny Podkoszulek na Ramiączkach, Biały, NANAF ORGANIC
13,58  19,40 
cena obniżona: promocja cenowa - WYPRZEDAŻ -30% !
Wybierz Rozmiar:
116
Ilość
wysyłka 24h

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Uniwersalny podkoszulek bez rękawów uszyty w 100% z certyfikowanej bawełny organicznej, pozyskiwanej z naturalnego wzrostu z upraw ekologicznych.

Klasyczny podkoszulek na ramiączkach dla dzieci uszyty z certyfikowanej bio-bawełny, którą pozyskuje się z naturalnego wzrostu ze ściśle kontrolowanych upraw ekologicznych. Mięciutka bawełna organiczna nie jest poddawana chemicznemu przetwarzaniu i wybielana jest w zgodzie ze standardami GOTS. To materiał w pełni bezpieczny i polecany w szczególności dla maluszków ze skórą podatną na alergie.

 

Materiał: 100%  bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych). Certyfikat GOTS.

 

Kolor: biały

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii