Podziel się:
Organiczny Śliniaczek Niemowlęcy, Basic / Naturalny, NANAF ORGANIC
9,70 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Czas na zwrot - Karta produktu

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Naturalny śliniaczek uszyty w 100% z niebarwionej bawełny organicznej, zapinany na napy,  idealny dla niemowląt ze skłonnością do ulewania po karmieniu. 

Kolekcja Basic - Naturalna

Wszystkie ubranka i akcesoria z kolekcji niebarwionej wykonane są z wyjątkowo miękkiej, przyjaznej dla maluszka, certyfikowanej bawełny, otrzymywanej z upraw ekologicznych, na których nie stosuje się pestycydów, ani nawozów sztucznych. Niebarwiona bawełna ekologiczna nie jest poddawana chemicznym procesom przetwarzania i wybielana jest zgodnie ze standardami GOTS. Mięciutka bio-bawełna jest w 100% bezpieczna dla dzieci, dlatego ubranka z niej uszyte polecane są szczególnie dla noworodków oraz maluszków ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii.

 

Materiał: 100% niebarwiona bawełna organiczna (bio-bawełna, bawełna z upraw ekologicznych). Certyfikat GOTS.

 

Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. 

 

Opis produktu zastrzeżony.

Gdzieś pomiędzy zapatrzeniem w naturę i ekologicznym trybem życia, a myślą o zdrowym i bezpiecznym rozwoju małego dziecka powstaje idea. Myśl, która nabiera kształtu i wyrazu, im mocniej docierają do nas obrazy dzisiejszego świata. Świata, który miał być dla człowieka domem i najlepszym schronieniem, a który zapomniał po co się kręci, świata, który stał się mu wrogim, niebezpiecznym i niejasnym. Świata, w którym rodzi się nowe życie i od pierwszego oddechu woła o troskę i pomoc. Gdzieś tam powstaje idea ciepła i bezpieczna, którą wyraża Nanaf Organic.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii