Czas na zwrot - Karta produktu
Otulacz noworodkowy został stworzony z myślą o najmniejszych dzieciach i zaprojektowany tak, aby nic i nigdzie nie uwierało małego ciałka, jednocześnie gwarantując szczelność pieluszki. Otulacze świetnie sprawdzą się z wkładem wcześniaczo-noworodkowym, tetrą w rozmiarze 50 i 60, prefoldem NB, pieluszką z szytą w samolot oraz formowanką NB/S.
Cechy otulacza S:
Skład:
100% PUL – poliester laminowany,
100% poliester (lamówka)
Pranie i pielęgnacja:
Jak sami mówią o sobie:
Jesteśmy rodzinną firmą, w której projektujemy i produkujemy pieluszki wielorazowe. Litlle Birds to nasze czwarte i najmłodsze dziecko.
Staramy się żyć w zgodzie z naturą, bardzo bliska jest nam filozofia less waste i kochamy pieluszki wielorazowe. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o stworzeniu własnej marki pieluch wielorazowych – nasze dzieci i Matka Ziemia na to zasługują!
Marka Little Birds to efekt naszych pieluchowych doświadczeń. Chcieliśmy stworzyć coś, czego nam brakowało – cienkie, miękkie i chłonne pieluszki, żeby mieć pewność, że nasze dzieci dostaną to, co najlepsze. I wiecie co? Udało się!
Dołączcie do naszej Ptaszkowej rodziny i pomóżcie nam zmienić świat!
Twoja opinia może być pierwsza.